אודותינו

דף הבית/אודותינו
אודותינו 2017-05-15T18:06:32+03:00

אודות Bil-Jac ® ומזון סופר פרימיום לכלבים

ביל ג’ק הוקמה כחברה משפחתית, בעלי החיים הם חלק מהמשפחה ולכן חברת ביל ג’ק מייצרת את המזון הטוב ביותר עבורם.

תזונה נכונה חשובה ביותר ואנו עומלים רבות על חומרי תזונה מעולים וטעימות. זו בדיוק הסיבה שבעלי כלבים מעדיפים לבחור את מזון הסופר פרימיום לכלבם.

בביל ג’ק דואגים שכל שק יהיה בעל תזונה מאוזנת. תזונה מעולה היא הבסיס לכל החלטה שמתקבלת בביל ג’ק. החתירה הראשית והחשובה ביותר בכל מוצר היא לענות לצרכים התזונתיים החיוניים לבעל החיים. משימוש בעוף טרי וחשוב מכך בחומצות אמינו חיוניות.

ההבדל של ביל ג’ק

הכלב הוא קרניבור וזאת הסיבה שבביל ג’ק מספקים יותר חלבון בשר עוף מבכל מזון יבש לכלבים שיש בשוק. בביל ג’ק משתמשים באיכות ובכמות גבוהה של עוף טרי, עוף שמגיע גם לשולחן שלך.

כשכלב אוכל מזון סופר פרמיום של ביל ג’ק – הוא בעל פרווה בריאה, מבריקה וסמיכה. מזון בריא משפיע גם על עור רך, עיניים בהירות, טונוס שרירים משופר וצואה מצומצמת ומוצקה.

ביל ג’ק משתמשים בהרבה יותר בשר עוף וחלקים פנימיים של עוף מאשר כל חברה מובילה אחרת בשוק.

באמצעות טכנולוגיה חדשנית בביל ג’ק שומרים על ריכוזי אומגה 3 ואומגה 6 בתהליך עיבוד מיוחד השומר על בשר העוף וחלקי העוף הפנימיים.

כל מרכיב חייב זמן בישול משלו, במידה והוא מבושל יתר על המידה הוא מאבד מתכונותיו ומהערכים הביולוגים והמולקולריים שלו. מזונות ביל ג’ק מיוצרים בפטנט בישול ייחודי של בישול איטי ב- 60° C. כל מרכיב מתבשל בנפרד בדודי ואקום ופסטור השומרים על כל מרכיבי המזון. בישול איטי מקל על נעכלות הפחמימות.

את התירס מבשלים מעל 40 דקות. מחקרים מראים כי לתירס שמאכילים כלב יש מדד גליקמי נמוך מאשר לפחמימות אחרות כמו אורז לדוגמא (המדד הגליקמי בודק את השפעת הפחמימות על רמת הגלוקוז בדם).

בעקבות תהליך עיבוד ייחודי במזון סופר פרמיום של ביל ג’ק אין תוספת שומן.

ביל ג’ק לא משתמשים בקמח דגנים או חלבון דגנים כמקור חלבון.

מזונות ביל ג’ק אינם מכילים גלוטן – הגלוטן הוא חלבון צמחי הידוע כגורם לאלרגיות ואינו בעל ערך תזונתי לכלבים.

השימוש בפחמימות הוא במטרה לספק אנרגיה ותזונה מאוזנת ולא כתחליף לחלבון.

פילוסופית התזונה של ביל ג’ק

כלבים זקוקים לעיכול חומצות אמינו מאוזנות. פילוסופית ביל ג’ק לחומצת אמינו ייחודית והיא הבסיס להצלחתם. בביל ג’ק משתמשים בשילוב של עוף טרי ואיברי עוף בנוסחה בה ייצרו תערובת מדעית מאוזנת אופטימלית של חומצות אמינו, העונה לצרכים של הכלב שלך.

מעולם בביל ג’ק לא הוסיפו גלוטן חיטה, גלוטן תירס, גלוטן אורז או חלבון מרוכז. מקור עיקרי לחלבון הוא בשר עוף טרי. מקור החלבון הטוב ביותר הוא ממרכיבים טריים ולמרות שחלבון עוף מייקר את המוצר זהו החלבון הטוב ביותר והמתאים ביותר לכלב שלך.

תהליך פסטור מדויק – הסרה עדינה של לחות (ייבוש ואקום) בכדי לסייע במניעת נזקי חום לחומצות אמינו חיוניות.

לאוצין, ליזין, ארגינין, ומתיונין מובטח בכל שק!

לאוצין וליזין – מסייע בשיקום החלבון בשריר. במהלך פעילות יורדת כמות החלבון בשריר

ארגינין – מסייע בחיזוק המערכת החיסונית.

מתיונין – חשוב בשכפול תאים, מטפח עור ופרווה ומערכת חיסונית בריאה.

אודות

ביל וג’ק קלי, שני אחים ששירתו בצבא ארה”ב במלחמת עולם שניה, שבו הביתה בשלום ומצאו הזדמנות במחסור שנוצר במזון לבעלי חיים. עם סכום כסף שהיה ברשותם החליטו בשנת 1947 להקים חברה למזון עבור בעלי חיים. בחירת השם הייתה קלה – שילוב שמות שני האחים יצרו את המותג ביל-ג’ק. המוצר עצמו היה מזון קפוא לכלבים. “מוצר אמיתי שלא נפגע בתהליך הייצור” אמר קלי.

“רק מקורות בשר טבעיים שהוקפאו במטרה לשמר אותם בזמן המשלוחים ומאפשר אחסון ארוך טווח, רק להפשיר ולהגיש לפי הצורך”.

ההצלחה הייתה רבה והם נשארו עם נוסחה בלעדית זו למשך כמעט 30 שנה.

רעיון המזון היבש

בשנות ה-70 התחילו אנשים רבים להציף את השאלה מדוע לביל-ג’ק אין מזון יבש. התשובה הייתה תמיד זהה, הם טענו שהם ייצרו מזון יבש רק כשיהיו משוכנעים שיוכלו להגיע לאותה רמת המזון הקפוא.

הדאגה העיקרית במזון יבש היא תהליך עיבוד הבשר, מקורות החלבון וטיפול במרכיבים לפני שהופכים לקמח. לרוב, בזמן התהליך הטמפרטורות מאד גבוהות והרבה חומרים מאבדים את התכונות והערכים התזונתיים החיוניים.

בסופו של דבר, במהלך תקופה של 10 שנים, נבדקה אפשרות של תהליך ייבוש ואקום באמצעותו נמנעת לחות מבלי לאבד את הערך התזונתי של הבשר. בעזרת תהליכים שפותחו בשנות ה- 80 ניתן היה להוריד בתהליך העיבוד את הטמפ’ בחצי וניתן היה לשווק בלב שלם מזון יבש וגם חטיפים שנתנו עוד סיבה לגאווה גדולה לביל וג’ק קלי.

רבים מהמאלפים בארה”ב אוהבים לעבוד עם החטיפים של ביל ג’ק ואומרים “אנחנו מרגישים שאנחנו משפרים תזונה ולא נותנים להם “גאנק”,  ולראיה, גם חיות שהם כוכבי סרטים נהנים מחטיפי ביל ג’ק, לדוגמא: “101 כלבים דלמטים”, “שובו של באטמן”, “המסע המופלא הביתה” וסדרות טלוויזיה כמו “פרייזר”, “הקן הריק” ועוד…

שיווק לא שגרתי

למרות הגישה הרווחת של שיווק אגרסיבי ו”אם אתה לא שם, אתה לא קיים” קלי מודים שהם מעדיפים להשקיע את כספם בייצור ופחות בשיווק. הם מאמינים גדולים בשיווק מפה לאוזן ומאמינים במוצר הסופי שלהם.

התלהבות של מגדלים, בעלי חיות ומשווקים היא בחשיבות עליונה ולכן מוצע “אתגר ביל ג’ק“.

באתגר ביל ג’ק – שמים לכלב בזמני האכלה הרגילים קערה של מזון שהוא מכיר ואוהב וליד קערה של מזון ביל ג’ק. הכלבים יודעים מיד לאיזו קערה לגשת, ללא כל היסוס.

קלי ממליצים בחום לכולם לקחת חלק ב”אתגר ביל ג’ק” !

המטרה שלנו מדגיש קלי, מעולם לא הייתה להיות החברה הגדולה ביותר המשווקת מזון אלא להיות הכי טובים עבור הכלבים. הפוקוס מאז ומעולם היה לספק את הערכים התזונתיים הנחוצים לכלב.

 
צרו עמנו קשר
צרו קשר